"Nematomas" ortodontinis aparatas - elaineris

"Nematomas" ortodontinis aparatas - elaineris

 Šiuolaikiniame pasaulyje graži šypsena yra daugelio žmonių tikslas. Efektyvus būdas tai pasiekti – nešioti neseniai išpopuliarėjusį ortodontinį prietaisą. Tačiau klasikinių ortodontinių aparatų naudojimas nėra visiems patogus.

Sąkandžio korekcija atlikta su klasikiniais ortodontiniais prietaisais yra įrodytas ir veiksmingas metodas, tačiau jis turi trūkumų.

Pradedant nuo esminio daugeliui žmonių neestetiško vaizdo iki ženkliai apsunkintos burnos higienos ir nėra galimybės periodiškai pašalinti aparatą nepertraukiant gydymo.

Elaineris tai yra šiuolaikine sukandimo koregavimo sistemaa, panaudojant individualiai pritaikytas kapas iš skaidraus polimero. Toks sprendimas daugeliui atveju yra alternatyva klasikiniams ortodontiniams aparatams.
Toks gydymo būdas gali būti naudojamas kai reikia pastumti dantis, apsupti aplink savo ašį, o taip pat galima gydyti tokius defektus kaip: dantų susigrūdimą, atvirą, kryžminį arba gilų sukandimą, diastemą.
Be to tai yra geras sprendimas kai atsiranda recidyvai pasibaigus tradiciniam ortodontiniam gydymui.

Elaineriu sistemos privalumai paciento požiūriu visų pirma yra tokie :

  • 1 estetinis aspektas, nes aparatas yra praktiškai nematomas;
  • 2 komfortas dėvėti, nes nėra išsikišusių metalinių elementų;
  • 3 gebėjimas greitai nuimti ir užmauti kapas, o tai palengvina išlaikyti burnos higieną;
  • 4 konkurencinga kaina, palyginti su klasikiniais ortodontiniais prietaisais.

Šiuolaikiniame pasaulyje graži šypsena yra daugelio žmonių tikslas. Efektyvus būdas tai pasiekti – nešioti neseniai išpopuliarėjusį ortodontinį prietaisą. Tačiau klasikinių ortodontinių aparatų naudojimas nėra visiems patogus. Puikus sprendimas pacientams, kurie vertina komfortą ir gerą išvaizdą, yra ortodontinis gydymas su elaineriu sistemos pagalba.  

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija