grey email icon  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   grey phone icon 85 250 50 28, 86 738 68 68 Mindaugo g. 23A, Vilnius I-V 8:00-20:00
 
Mobile menu
Sekmadienis, 21 spalio 2018
2018-05-30-4Roxolid® SLActive® - tai unikalūs dantų implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra. Implantų paviršius pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios išgaunamos naudojant specialią technologiją SLActive®. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio. Taip užtikrinama, kad implantas neturės sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliks iki pat implantacijos.

Chemiškai aktyvus Roxolid® SLActive® implantų paviršius „pritraukia" kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus.
Visgi, gydytojas dėl objektyvių priežasčių (individualių konkretaus žmogaus organizmo ypatumų ir jame vykstančių biologinių procesų, medicinos, mokslo ir praktikos raidos lygio) negali garantuoti gydymo rezultato, todėl pagal Odontologų profesinės etikos kodekso reikalavimus, odontologas jo teikiamoms odontologinės priežiūros (pagalbos) paslaugoms negali suteikti terminuotos garantijos.
Straumann gamintojo Straumann Roxolid SLActive implantai gaminami iš geriausiai prigyjančio ir stipriausio titano-cirkonio lydinio Roxolid, patentuotas SLActive paviršius yra aktyvus ir dvigubai sumažina implanto praradimo riziką, implanto forma neperspaudžia kaulo, plataus kampo implanto-atramos jungtis yra stabiliausia ir užtikrina mažiausią komplikacijų kiekį.