grey email icon  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   grey phone icon 85 250 50 28, 86 738 68 68 Mindaugo g. 23A, Vilnius I-V 8:00-20:00
 
Mobile menu
Sekmadienis, 21 spalio 2018
2018-06-05-3Pasirinkus straumann ROXOLID SLActiv implantus , mūsų odontologijos klinika RYKLIO DANTIS įsipareigoja:
jei implantas neprigyja implanto gijimo laikotarpiu (iki 6-12 mėnesių nuo implantavimo dienos), neatlygintinai pakeisti neprigijusį dantų implantą ir gijimo galvutė arba laikiną implanto vainikėlį, jei Pacientas nurodytu laikotarpiu po gydymo tinkamai vykdė savo įsipareigojimus bei gydytojo nurodymus.

Praėjus 12 mėnesių Implantui prigijus, po Implanto gijimo laikotarpio, bet ne ilgiau, kaip dešimties metų laikotarpyje po implantacijos dienos, Pacientui besilaikančiam Sutarties sąlygų ir gydytojo nurodymų, esant tam medicininių indikacijų, nors ir nesusijusių su Klinikos kalte bei suteiktų paslaugų kokybe, bet reikalaujančių pakeisti Implantą, dantų Implanto pakeitimui ir kitų su tokiu pakeitimu susijusių ir būtinų gydymo paslaugų suteikimui (pvz., pakartotinam protezavimui ant implanto ir pan.) suteikti 1000 Euru (vieno tūkstančio eurų) nuolaidą (jei yra būtinybė keisti kelis Implantus - nuolaida gydymo paslaugoms dauginama iš keistinų Implantų skaičiaus).